Hospodský kvíz

Zahrajte si s přáteli nebo rodinou hospodský kvíz – speciál k Noci vědců!


Kdy: od pátku 6. října do 5. listopadu
Kde: online na Vaši chytré televizi, počítači či mobilu

Ve spolupráci s tzv. Hospodským kvízem jsme pro vás i letos připravili hravý kvíz na doma. Ačkoliv se téma Tajemství prolíná i jím, věříme, že všemi jeho nástrahami projdete a otázky vás budou bavit. Čeká na vás 56 otázek z mnoha vědních a nevědních oblastí a zábava na zhruba dvě hodiny. Kvíz je vhodný pro všechny od 12 let.

K jeho hraní potřebujete k tomu jen chytrou televizi, počítač či mobil a samozřejmě papír a psací potřeby. Více o pravidlech zde.

Kvíz je dostupný na adrese: https://hospodskykviz.cz/party-kviz/bb33d56e636f11ee94c90242a00f6ed8
Heslo k otevření kvízu je: ee69773913

Speciální kvíz Noci vědců na téma Tajemství


Kdy: pondělí 2. října od 19 hodin
Kde: v patnácti městech v celé ČR

Loňský úspěšný pilot volá po dalším vydání. Vědecká pracoviště, univerzity, knihovny, science centra, muzea i hvězdárny opět připravili na samotnou Noc vědců, která letos vyjímečně připadá na první říjnový pátek, tedy na 6. října 2023, bohatý mix workshopů, science-show, přednášek, filmových projekcí, diskuzí, experimentů nebo setkání s vědci. Dříve než se tak stane, budeme mít možnost potkat se ještě jednou. Ve spolupráci s Hospodským kvízem připravují organizátoři Noci vědců v patnácti městech na pondělí 2. 10. 2023 kvízový speciál plný tajemství.

Porovnejte své znalosti, otestujte důvtip ostatních hráčů a zjistěte, komu sedne téma kvízu TAJEMSTVÍ nejlépe!

Čekat na vás bude obvyklých 56 otázek v 5 kolech a také speciální ceny od organizátorů Noci vědců. Výsledky svého týmu budete moci navíc porovnat s dalšími týmy v celkem patnácti městech!

Registrace týmů spustíme každým dnem. Jak přihlásit svůj tým? Jednoduše, klikněte na vaše město níže a registrujte se v komentářích facebookové události.

Ostrava (VŠB-TUO)
Ostrava (OU)
Praha
Plzeň
Opava
Jihlava
Hradec Králové
Zlín
Karviná
Brno
Liberec
Olomouc
Pardubice
Ústí nad Labem
Přerov
Humpolec