S Ufonkem mezi hvězdami aneb O vesmíru pro nejmenší 

24. 9. od 17:30 do 18:45
Prezenčně
Pro děti
Hry, soutěže a kvízy
Rezervace

Povídání pro nejmenší návštěvníky, kteří se v jeho průběhu hravou formou poprvé seznámí s objekty blízkého i vzdáleného vesmíru. To vše pod vedením odborného lektora a přizpůsobené dětem ve věku 5 až 8 let. Vstup na místenku, rezervace online.

Aktuální platné podmínky pro vstup do přednáškového sálu: 
a) Absolvování PCR testu s negativním výsledkem nejdéle před 7 dny.
b) Absolvování antigenního testu s negativním výsledkem nejdéle před 72 hodinami.
c) Uplynutí nejméně 14 dní od dokončení očkovacího schématu.
d) Prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění COVID, uplynutí doby izolace a lhůta maximálně 180 dní od prvního pozitivního testu.
e) Podstoupení antigenního testu (určeného pro sebetestování) s negativním výsledkem na místě. Testy na místě nebudou k dispozici, je třeba si donést vlastní!
f) Absolvování antigenního testu s negativním výsledkem nejdéle před 72 hodinami v rámci školní docházky (nebo v zaměstnání), tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy (nebo zaměstnavatele).

Nezapomeňte na jednotlivých místech dodržovat vládní opatření v souvislosti s COVID-19. Na většině míst bude vyžadováno prokázání bezinfekčnosti (platný negativní test, certifikát o očkování nebo potvrzení o prodělání nemoci COVID-19). Od návštěvníků se také po celou dobu pohybu v budovách institucí očekává nošení respirátorů (vyjma dětí předškolního věku).

 

Štefánikova hvězdárna
AdresaStrahovská 205

DopravaLanovou dráhou na Petřín.

Upřesnění místaPřednáškový sál

Navštivte osobně