Putování časem s Karlem IV. 

24. 9. od 17:00 do 20:00
Prezenčně
Hry, soutěže a kvízy

Vydejte se na cestu Prahou s Karlem IV., zakladatelem naší nejstarší univerzity. Cestovat časem sice neumíme, ale procházka historickou Prahou nás zavede do minulosti. Součástí procházky je také ohlednutí za pokračováním tradice Univerzity Karlovy až do současnosti. Procházka je vhodná pro všechny, kteří se rádi prochází, objevují a taky si hrají. Pro nejmenší návštěvníky bude připraven doprovodný Dekret Karla IV. s úkoly a odměnou v cíli.
Před zahájením cesty je potřeba stáhnout si aplikaci Actionbound. V aplikaci budete načítat QR kódy na 8 stanovištích pro načtení otázky. Po jejím zodpovězení se vám načtou souřadnice dalšího stanoviště. Hra bude začínat v samotné kolébce Univerzity Karlovy - v Karolinu. Zde pro vás budeme připraveni pomoci a nejmenší návštěvníci si zde mohou vyzvednout pracovní list.
Hra je bezkontaktní a můžete začít kdykoli v časovém rozmezí mezi 17hod. a 20hod.

Program Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy

Nezapomeňte na jednotlivých místech dodržovat vládní opatření v souvislosti s COVID-19. Na většině míst bude vyžadováno prokázání bezinfekčnosti (platný negativní test, certifikát o očkování nebo potvrzení o prodělání nemoci COVID-19). Od návštěvníků se také po celou dobu pohybu v budovách institucí očekává nošení respirátorů (vyjma dětí předškolního věku).

 

Karolinum Univerzity Karlovy
AdresaOvocný trh 560/5, Praha 1

Upřesnění místastopovací hra po Praze

Navštivte osobně