Robotický fotbal - trénink a zápas skupiny A

27.11. 17:00–27.11. 17:50
Live
Program pro děti
Workshop
Komentovaná ukázka

Po úvodním programu bude kamera přepnuta na fotbalové hřiště s natěšenými fotbalisty – roboty mBot. Účastníci, kteří se neregistrují k zápasu mohou zůstat nebo přijít do „meetu“ v roli diváků a z pohodlí domova tak fandit vybranému robotovi.

K účasti na fotbalovém zápase je třeba se registrovat prostřednictvím formuláře zde: https://forms.gle/yUa5YPgrkewy4UzF6. Pokud nemáte spoluhráče do týmu, nezoufejte, zkusíme vám někoho na základě vaší oblíbené barvy najít ;-). Každý registrovaný účastník obdrží před začátkem tréninku své skupiny na e-mail uvedený v registraci informace potřebné k připojení k nám. Budete potřebovat aplikaci TeamViewer (aktuálně máme ver. 15.10.5).

Turnaje obou skupin se odehrají v časech 17:00–17:50 a 18:00–18:50. Vždy bude čtvrt hodiny na přípravu, tj. připojení, rozkoukání, úpravu programu na ovládání robota a testování a následovat bude přibližně půl hodina na hru. Herní systém a délka jednotlivých zápasů bude upřesněna podle počtu registrovaných týmů. Stejně tak případné rozlosování registrovaných jednotlivců. 

Pokud vám čas našich turnajů nevyhovuje a chtěli byste si mBotí fotbálek zahrát, tak nás kontaktujte na e-mail puda@knihovna.policka.org a určitě nějaký vhodný termín domluvíme.  

Pořádá

Místo

Centrum technického vzdělávání Půda
AdresaPalackého náměstí 64