Noc vědců na Dvořákově gymnáziu

Online
Online
Program pro děti
Bezbariérový přístup
Workshop
Hry a soutěže

Noc vědců letos jako zábavně-vzdělávací úniková hra na nocvedcu.dgkralupy.cz v pátek 27. 11. 2020 od 17.00.

Tradiční Noc vědců je zpět! Letos, s ohledem na stoleté výročí od vzniku slova robot, si budete moci užít úžasný robotický večer.

V loňském roce si spousta z vás zašla pro neobvyklý zážitek přímo k nám do školy. Mohli jste být součástí chemických pokusů zahrnujících jak dramatické výbuchy, tak i fiktivní podříznutí tepny. Spolu s nimi se největší oblibě těšila unikátní světelná show, která přilákala publikum všech věkových kategorií. Nechyběla ani zábava pro nejmenší, kteří si mohli vyrobit svou vlastní hračku, ti starší a zručnější pak mohli zkusit sestavit vlastní elektrický obvod.

Letos to však bude všechno jinak! Z loňska jsme si vzali jen to nejlepší a připravili pro vás napínavý ONLINE program, ve kterém se přesunete nejen do budoucnosti, ale také do minulosti!

Staňte se součástí napínavého příběhu, ve kterém budete muset prozkoumat tajemna robotiky, a ponořte se do světa techniky, jenž nás dříve či později ovládne. Zapojte celou rodinu, neboť zúčastnit se mohou všichni, kteří zvládnou číst. Můžete se těšit na programovací simulátor, či na navržení svého vlastního robota. Nebudou chybět ani hry a pokusy od našich nadaných programátorů, chemiků, biologů a fyziků! Pro dospělé je pak zajištěn speciální příspěvek na správný výběr robotické stavebnice pro své ratolesti. 

Nezapomeňte se tedy 27. listopadu připojit a užijte si s námi první Noc vědců tohoto unikátního formátu! Nejen že se pobavíte, ale hlavně získáte cenné vědomosti o robotech, se kterými možná v budoucnosti svedeme nejeden boj! Tak buďte připraveni…

Pořádá

Dvořákovo gymnázium a SOŠE, Kralupy nad VltavouNavštívit web organizace
Program organizátora

Místo

Dvořákovo gymnázium a SOŠE
AdresaDvořákovo nám. 800, 278 01 Kralupy nad Vltavou
Upřesnění místaweb školy: dgkralupy.cz