Robotizace v daních a účetnictví

Online
Online
Přednáška
Podcast

Převezmou práci účetních a daňařů roboti? Máme se obávat automatizace a digitalizace v účetní a daňové oblasti? Na příkladech vám představíme novinky a trendy v tomto rychle se rozvíjejícím oboru. Odborníci z praxe předvedou ukázky reálných softwarů, které využívají během své práce.
Přednášející:
Ing. Jan Brhel
Jan Brhel je manažer v oddělení auditu ostravské pobočky společnosti Deloitte Česká republika. Do společnosti nastoupil v roce 2013. Své služby poskytuje zejména výrobním společnostem v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu a real estate společnostem. Je absolventem Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava, obor Ekonomika a právo v podnikání.
Mgr. Lucie Tížková
Lucie Tížková je senior konzultantem v daňovém oddělení ostravské pobočky společnosti Deloitte Česká republika. Do společnosti nastoupila v roce 2017 a věnuje se oblasti veřejné podpory. Poskytuje poradenství v oblasti dotací a daňových odpočtů na výzkum a vývoj, a to zejména pro výrobní a IT společnosti. Je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze.

Podcast moderuje: Jiří Šíma

 

 

Pořádá

VŠB – Technická univerzita OstravaNavštívit web organizace
Program organizátora

Místo

Aula VŠB-TUO
Adresa17. listopadu 15
Upřesnění místaUčebna NA4